Χρησιμοποιούμε cookies ώστε η τοποθεσία μας να λειτουργεί σωστά, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και διαφημίσεις, να παρέχουμε λειτουργίες μέσων κοινωνικής δικτύωσης και να αναλύουμε την κυκλοφορία μας. Επίσης, κοινοποιούμε πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση της τοποθεσίας μας στους συνεργάτες μέσων κοινωνικής δικτύωσης, διαφημίσεων και ανάλυσης. Διαβάστε την Πολιτική Cookies.
Ετήσιο επίσημο δείπνο ΣΦΜΒΠ
16.12.2005
Ετήσιο επίσημο δείπνο ΣΦΜΒΠ– ομιλία Νίκης Γουλανδρή με θέμα «Μουσείο Γουλανδρή Φυσικής Ιστορίας: 40 χρόνια στην υπηρεσία του περιβάλλοντος – εμπειρίες».
Χώρος υποδοχής