Χρησιμοποιούμε cookies ώστε η τοποθεσία μας να λειτουργεί σωστά, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και διαφημίσεις, να παρέχουμε λειτουργίες μέσων κοινωνικής δικτύωσης και να αναλύουμε την κυκλοφορία μας. Επίσης, κοινοποιούμε πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση της τοποθεσίας μας στους συνεργάτες μέσων κοινωνικής δικτύωσης, διαφημίσεων και ανάλυσης. Διαβάστε την Πολιτική Cookies.
Επιμορφωτικό σεμινάριο εκπαιδευτικών του Νομού Κιλκίς
06.02.2016
Επιμορφωτικό σεμινάριο εκπαιδευτικών του Νομού Κιλκίς που οργανώθηκε από τον Τομέα των Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων του ΜΒΠ και τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Ν. Κιλκίς, στο αμφιθέατρο «Μελίνα Μερκούρη».