Χρησιμοποιούμε cookies ώστε η τοποθεσία μας να λειτουργεί σωστά, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και διαφημίσεις, να παρέχουμε λειτουργίες μέσων κοινωνικής δικτύωσης και να αναλύουμε την κυκλοφορία μας. Επίσης, κοινοποιούμε πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση της τοποθεσίας μας στους συνεργάτες μέσων κοινωνικής δικτύωσης, διαφημίσεων και ανάλυσης. Διαβάστε την Πολιτική Cookies.
Ξενάγηση φορέων της πόλης
14.03.2004
Ξενάγηση φορέων της πόλης στη μόνιμη έκθεση του Μουσείου σε συνεργασία με το Σύνδεσμο Ξεναγών Θεσσαλονίκης, με προσκεκλημένους τους τουριστικούς πράκτορες και τους ξενοδόχους της πόλης.