Χρησιμοποιούμε cookies ώστε η τοποθεσία μας να λειτουργεί σωστά, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και διαφημίσεις, να παρέχουμε λειτουργίες μέσων κοινωνικής δικτύωσης και να αναλύουμε την κυκλοφορία μας. Επίσης, κοινοποιούμε πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση της τοποθεσίας μας στους συνεργάτες μέσων κοινωνικής δικτύωσης, διαφημίσεων και ανάλυσης. Διαβάστε την Πολιτική Cookies.
2ο Σεμινάριο Παιδικής και Εφηβικής Γυναικολογίας
18.09.2015 - 19.09.2015
2ο Σεμινάριο Παιδικής και Εφηβικής Γυναικολογίας που οργανώνεται από την Α΄ Πανεπιστημιακή Κλινική Παιδικής και Νεανικής Γυναικολογίας νοσοκομείου Παπαγεωργίου/Ελληνική Εταιρεία Παιδικής και Νεανικής Γυναικολογίας.
Αμφιθέατρο «Στέφανος Δραγούμης».